Stand WK kwalificatie 2018

Aan de kwalificatie voor het WK voetbal 2018 in Rusland doen 54 Europese landen mee. Nederland zit ingedeeld in groep A samen met Frankrijk, Zweden, Bulgarije, Wit Rusland en Luxemburg.

De stand van de WK kwalificatie zoals hieronder weergegeven bepaald welke landen zich plaatsen voor het WK voetbal 2018 en welke er af vallen.

Negen landen die als eerste eindigen in de poule plaatsen zich direct voor het WK 2018. De beste nummers twee moeten in play-off wedstrijden onderling gaan uitmaken wie de laatste 4 Europese plaatsen voor het WK.

Deze 13 landen zijn samen met het gastland Rusland de deelnemers aan het WK voetbal 2018 namens de UEFA.

Groep A
LandGWGVDVDTP
Frankrijk43107210
Nederland4211847
Zweden4211637
Bulgarije42026106
Wit-Rusland4022262
Luxemburg4013591

Groep B
LandGWGVDVDTP
Zwitserland44009312
Portugal430116319
Hongarije4211837
Faeröer Eilanden4112284
Letland4103273
Andorra40041130

Groep C
LandGWGVDVDTP
Duitsland440016012
Noord-Ierland4211827
Azerbeidzjan4211247
Tsjechië4121245
Noorwegen4103573
San Marino40041170

Groep D
LandGWGVDVDTP
Ierland43107310
Servië4250958
Wales4130846
Oostenrijk4112674
Georgië4022352
Moldavië40432111

WK Nieuws

speelschemaWK-1019x170

Groep E
LandGWGVDVDTP
Polen431010510
Montenegro4211947
Denemarken4202756
Roemenië4121645
Armenië41034103
Kazachstan40223112

Groep F
LandGWGVDVDTP
Engeland43106010
Slovenië4220428
Slowakije4202726
Litouwen4121575
Schotland4112684
Malta40041100

Groep G
LandGWGVDVDTP
Spanje431015110
Italië431011410
Israël4301859
Albanië4202466
Macedonië40044110
Liechtenstein40041160

Groep H
LandGWGVDVDTP
België440021112
Griekenland43109210
Bosnië-Herzegovina4211857
Cyprus4103383
Estland41035153
Gibraltar40042170

Groep I
LandGWGVDVDTP
Kroatië431010110
Oekraïne4220738
IJsland4211657
Turkije4121555
Finland4013361
Kosovo40131121

WK voorbeschouwingen